آموزش هاست

آموزش نحوه ی انتخاب ورژن php در هاست های سی پنل الکتروهاست

با توجه به نیاز کاربران به تغییر ورژن php هاست هایشان، تیم پشتیبانی الکتروهاست این امکان را در پنل های کاربران افزوده است تا بتوانند با توجه به نیاز خود نسخه ی php مورد نظرشان را انتخاب نمایند. در این مقاله ی آموزشی قصد داریم به صورت کامل نحوه ی انتخاب ورژن های مختلف php در هاست سی پنل را به کاربران محترم سرویس های خارج از ایران آموزش دهیم.

برای انتخاب ورژن php به صورت ذیل اقدام نمایید:

1. در ابتدا می بایست وارد کنترل پنل هاست سی پنل خود شوید.

2. پس از ورود به هاست از قسمت Software ابزار مربوط به انتخاب پی اچ پی هاست، یعنی Select PHP Version را مطابق با تصویر انتخاب کنید.

3. همانطور که تصویر ذیل نمایان است به صورت پیشفرض، php نسخه ی 7.2 بر روی تمامی سرویس ها فعال می باشد. کاربرانی که نیاز به تغییر نسخه ی php دارند می بایست لیست کشویی مقابل php version را باز نموده و نسخه ی مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنند.

4. پس از انتخاب نسخه ی php مورد نظرتان، جدولی حاوی تمامی ملزومات php نمایان خواهد شد که به صورت پیشفرض نیز موارد الزامی که می بایست حتما فعال باشند به صورت تیک خورده قرار دارند.

5. توصیه می شودکاربرانی که از این گزینه ها اطلاعات دقیقی ندارند این موارد را به صورت پیشفرض قرار داده و تغییری در موارد انتخابی ایجاد نکنند و فقط کاربرانی که در این زمینه دارای تخصص کافی می باشند نسبت به تغییر آن ها اقدام نمایند .

نکته ی مهم: در صورت عدم نیاز به تغییر نسخه ی php و عدم وجود هیچگونه مشکلی در سایتتان، از تغییر ورژن php خودداری نمایید زیرا ممکن است در اثر تنظیمات ناصحیح و ناسازگار با اسکریپتتان خطاهای مختلفی در سایت ایجاد گردد.

https://blog.electrohost.ir/?p=10

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن